Pomoc při odvykání kouření
pomocí Biorezonance

Místo pro Vaše názory

Jméno
E-mail
Před 14 dny jsem byl u vás a kouřil jsem 32 let, a to jsem nevydržel bez cigarety ani hodinu. Nikdy bych nevěřil že to funguje. Trochu je to i o vůli, ale jinak moc děkuji, je mi lépe a jsem v pohodě. Ještě jednou moc dík.
J.Horák

Dobrý den, před měsícem jsme u Vás byli na odvykání kouření a zatím nekouříme. Jde to docela snadno a všichni věříme, že to dokážeme. Nakoupila jsem žvýkačky a měsíc utekl bez problému. Nevěřila jsem, že to půjde tak snadno, protože pevná vůle mi docela chybí. Manžel byl silný kuřák, který vykouřil 40 cigaret denně a to celých dvacet let a zvládá nekouřit bez problému. Teď už si to docela pěkně užíváme a po prvním měsíci jsme se i odměnili a koupili jsme si novou postel. Všem kdo touží nekouřit a nemají pevnou vůli doporučujeme návštěvu u Vás.
Děkuji za celou rodinu Lenka Č.

Přeji pěkný den, před dvěma měsíci jsem u Vás byla na biorezonanci na odvykání kouření. Chtěla bych vám touto cestou poděkovat a zároveň se tak trošku pochlubit. Již dva měsíce nekouřím a zatím mi to vůbec nechybí. Moc děkuji a doufám, že stále vydržím nekouřit.
S pozdravem a poděkováním Šárka N. Hrušovany nad J

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat. Od návštěvy u Vás ve středu 3.9.2014 nekouřím a jde to skutečně docela snadno. Jsem velice mile překvapená. Určitě Vás budu doporučovat všem známým kuřákům. Ještě jednou děkuji a mějte se moc krásně.
Karmazínová

Dobrý den, tak se hlásím, jak jsem slíbil, byl jsem u vás před měsícem. Bez obtíží nekouřím, tu tam mám drobnou chuť (někdy docela legračně zapomenu, že nekouřím, zvednu se, že odejdu na cigaretu - a uvědomím si, že nekouřím... tak si zase sednu). Takže díky, myslím, že jsem na dobré cestě. mějte se hezky a hodně zdaru.
Matěj Černý

Vážení přátelé, slíbila jsem se ozvat, tak Vám posílám zprávu. Nyní již 4 měsíce nekouřím, už to ani nepočítám, protože tentokrát vím, že jsem díky Vám vyhrála. Rozdávám kontakt na Vás na potkání všem závislým kuřákům, protože jestliže to pomohlo mně, když jsem vykouřila přes krabičku denně, tak to pomůže určitě i ostatním. Nekouřím, prodělala jsem bylinkovou detoxikační kůru a cítím se skvěle. S přáním hezkého dne a ať se Vám daří
Jiřina Blatná

Dobrý den, kúru jsem absolvovala před 2 měsíci a stále nekouřím a troufám si tvrdit, že už nezačnu. Kouřila jsem před 10 let skoro 30 cigaret denně, všechny návyky včetně kávy s cigaretou, cigareta ve stresu na uvolnění atd., jsem vlastnila stejně jako všudypřítomný zapalovač. Po absolvování ranního sezení jsem naopak měla ještě větší chuť si zapálit než předtím, mrazení a brnění jsem cítila po celém těle, zvláště v nohách. Měla jsem cigarety s sebou, tak jsem si říkala, že počkám pár hodin a pak uvidíme. Čím déle bylo od sezení, tím menší chuť byla, až odpoledne zmizela úplně a večer jsem si už nevzpomněla. Najednou jako bych nikdy nekouřila, první týden byl lehce ve stresu, byla jsem nervózní, ale oproti svým pokusům, kdy jsem byla nervózní měsíc a déle, jsem ten týden přečkala bez problémů. I já jsem jedna z těch, které najednou vidí a hlavně cítí, že nesmrdí, že nemusí pobíhat venku, když jsou ostatní v místnosti, kde se nekouří, nemusí neustále hledat, kde si mohou "prasknout". Překonala jsem i nekouření mezi kamarády, kteří kouří, různé akce s pitím atd. a stále nekouřím. Když jsem k Vám přišla, rozhodla jsem se, že už si prostě nezapálím a nyní si jsem jistá, i když se někomu 2 měsíce mohou zdát jako krátká doba. Ale co je nejdůležitější, na cigarety vůbec nemyslím, je to přesně tak, jak popisujete, zmizí nikotinový hlad, co je vždycky tak obtížné, překonání chutě na cigaretu. Dvakrát jsem se pokusila překonovat kouření pevnou vůlí a počítala jsem pomalu hodiny, kdy nekouřím. Ale teď jenom zjistím, hele, další měsíc bez cigarety.
Přeji Vám hodně štěstí a hlavně těm, kdo se ještě

Dobrý večer, Uplynulo víc než měsíc co zvládám nekouřit a chtěla bych Vám poděkovat za bezvadní nápad pomáhat lidem od tohoto zlozvyku. Také jsem přišla k Vám s tím, že metoda funguje jako placebo efekt, ale vzhledem tomu, že jsem dokázala přestat kouřit /já vlastní vůly nemám/ si myslim , že to tak není a opravdu člověk ztrácí chuť k cigaretám. V této souvislosti bych se chtěla zeptat zda nevíte o nějaké metodě , která by působila podobně ale tratila by se chuť k jídlu. Nebylo by to pro mne ale pro mého manžela, já jsem dokázala nepřibrat ani kilo na víc.
Děkuji a přeji krásný den.

Musím Vám pochválit vaše stránky, jako STOP kuřákovi se mi velice líbily a mrzí mě, že nebyl přístup k podobným informacím možný již dříve a pro širokou veřejnost. Já jsem přestal s kouřením pomocí elektrod. Vzhledem k tomu, že jsem prodělal již pár odvykacích pokusů a vždy bezvýsledně, musím zmínit i tuto metodu, která měla úspěch i u mnoha mých známých. Po absolvování zmíněného sezení s elektrodami jsem během tří hodin ztratil pocit potřeby, nebo chuti na cigaretu a to tak, že zcela. Během prvních pár týdnů jsem zkusil vykouřit dvakrát cigaretu a pokaždé mi odporně páchla. Jediný problém, který mi tak zůstal k překonání, bylo co s rukama v určitých situacích, odnaučit se jisté zažité návyky (kafe+ cig.,sednu do auta a sahám po cig., apod.). To jsem úspěšně zvládl a nyní 8 měsíců nekouřím a zatím to vypadá, že již nezačnu. Všem, kteří chtějí přestat, přeji hodně úspěchů a Vám taktéž.
S pozdravem stopkuřák.

Dobrý den, děkuji za velkou pomoc při odvykání kouření. Byl jsem u Vás na Lesné před 6 měsíci a stále nekouřím!!! Úplně mě to změnilo život, protože před terapií jsem byl silný kuřák a bez cigarety jsem nevydržel ani hodinu. Dnes bych si to už ani neuměl představit. Prostě na cigaretu už nemám chuť a jsem s tím moc spokojen. Ještě jednou díky
Aleš Marek

Dobrý den, tímto plním svůj osobní slib, že pokud to bude fungovat, zašlu jsem svou "recenzi" této služby. Na proceduře jsme byl po doporučení mých přátel 9.1.2016 a od té doby, čili téměř 3 měsíce, jsem si nezapálil - kouřil jsem 13 let. Opravdu to funguje a doporučuji tuto službu i ostatním. Chce to samozřejmě chtít přestat, cigaretu z ruky vám to nevyrazí, ale je to opravdu snadné a když jsme to zvládl já se svou malou vůlí, tak to dokáže opravdu každý. Je to super pocit nekouřit...
Petr Březina

Byl jsem u vás před měsícem a nekouřím .Děkuji
Černý Brno

Dobry den, je to mesic a pul co jsem diky vam prestal kourit. Kouril jsem 20 let, 10 -15 cigaret denne. Zatim to jde zcela snadno. Obcas si vzpomenu, ale takove nutkani jdou jednoduse zahnat. Jo a pribral jsem 4 kila :) Dekuji, Z. Sedlak.
Zbynek Sedlak

Dobrý den, plníme svůj slib a dáváme vědět - byly jsem na aplikaci v říjnu 2015 a od té době úspěšně - bez problémů - nekouříme. Fakt snadné a fungující. Děkujeme Paříková a Chovancová
Paříková

Dobrý den, tak už nekouříme 13 měsíců a jsme moc spokojeni. Ještě jednou děkuji za celou rodinu. Lenka

Už čtvrty měsíc nekouřím.Předtím jsem kouřil 29 let od pate třídy zakl.školy nikdy jsem nezkoušel přestat až ted clověk musí taky trochu chtít vadil mě raní kašel a tech peněz co to stálo neustále jsem sem smrděl kouřem atd.
martin mikulka

Dvě až tři krabičky denně od vojny. Nedávno jsem oslavil šedesátku a v ten den to bylo rok, co jsem u vás podstoupil léčení. Jediné, co jsem musel vyřešit sám, co s prázdnou rukou :-)
Dalibor K.

Super metoda muzu doporucit.S manzelkou uz nekourime pres dva mesice.Citime se lepe a smrdi mi cigara po koureni padesat denne tricet let.Diky moc
Rostislav

Dobrý den, ráda bych se zeptala jestli jste pomocí Biorezonance léčil alkoholika. Mám přítele který, byl 2 krát na léčení ale vždy bez efektu.
P.Baloušková

Dobrý den, jsme s manželem měsíc bez cigarety a že ten byl silný kuřák. Funguje to, protože nebyly žádné "abstáčky". Potřebujete k tomu jen trochu pevné vůle a jde to. S pozdravem za oba a poděkováním Věra S.
Věra Smetanová

Dodržela jsem slib. Ani já jsem tomu nevěřila že to může fungovat, ale úspěšně s manželem nekouříme již měsíc. Chce to pevnou vůli a jde to. Velký dík.
Věra S.

Dobrý den, byla jsem u Vás cca před rokem a půl a přiznám se, že jsem k této metodě byla velice skeptická. Musím přiznat, že od té doby jsem si nezapálila, cigarety mi nesmírně smrdí a rozhodně se ke kouření nehodlám nikdy vrátit. Díky a doufám, že nás odnaučených kuřáku přibyde.
Zd.Mimová

Dobrý den, kůru jsem absolvoval před dvěma lety ,a jako člověk , který všemu nevěří jsem si také říkal , že začnu znovu kouřit a ono se nestalo - nekouřím a nevypadá to , že bych začal. Děkuji a přeji další nekuřáky.
S.Krejčiřík

Tak hlásím po dvou měsících úplně v pohodě ,i když si často vzpomenu tak nemám chuť si zapálit ani s kuřáka ma .Je to zajímavé ,protože jsem ani moc přestat nechtěla byla jsem spíš zvědavá jestli to funguje a opravdu super .Doporučuji všem.
Zuzana

Dobrý den, na této metodě odvykání kouření jsem byl po 33 letech kouření v HK poliklinice bří. Štefánů před 15 lety a od té doby nekouřím. Stálo to 400.- a vyplatílo se. V té době jsem kouřil 60 cigaret denně. Doporučuji.
Fořt Pavel

Dobrý den.byl jsem velký skeptik po všech možných pokusech skoncit s kourenim jako jsou el.cigarety,náplast,žvýkačky....,ale po absolvování rezonance už před měsícem není po chuti na cigaretu ani náznaku.je pravda že to chce i trochu vůle.teď si užívám požitku s ušetřených peněz,lepšího čichu a chuti a více času na rodinu.tímto vám velice děkuji a budu doporučovat ostatním cudilum.
Martin michalica

28.8.17 jsem u Vás podstoupila odvykání kouření. Dnes je 16.9.17 a stále nekouřím:) je to sice pár dní, ale věřím že to tak bude už napořád, protože na cigaretu chuť nemám a i to kafe mi kupodivu chutná lépe i když je bez cigarety:) Takže děkuji!
Veronika Seidlová

Dobrý den..24.10.2017 jsem u vás byla na odvykání kouření....sice slabý kuřák...cca10cigaret denně...na štědrý den to budou 2 měsíce bez cigarety...nemám potřebu ani chuť...děkuji Leona
leona

Dobrý den pane Jaroslave, byla jsem u Vás 9.1.2018,kouřila jsem 20 cigaret denně ,s nikotinovými žvýkačkami jsem vykouřila 10 cigaret.Po absolvování terapie se držím,cítím se lépe a svobodně.Moc Vám děkuji,zdraví J.Ulrichová
Jitka Ulrichová

Vážení , Neváhejte a vyzkoušejte - tedy pokud opravdu hodláte s kouřením seknout. Dne 4.2.2014 v 15 hod. jsem absolvoval terapii a přesto , že jsem této metodě moc nevěřil , dobrá věc se podařila. Po 45 letech je ze mně nekuřák - a to jsem kouřil zodpovědně ( 25 až 30 denně). A jelikož se blíží již čtvrté výročí, a nemohu si nekuřácký život vynachválit , považuji za povinnost vyjádřit této metodě a všem lidem okolo ( zejména p.Rychnovskému ) OBROVSKÝ DÍK !! Pokud bude někdo potřebovat probrat podrobnosti ,rád se podělím. S pozdravem Břeha Miloš Brno
Břeha Miloš

Dobry den chtěl bych se trochu pochlubit,díky Biorezonanci už dva roky nekouřím . Předtím jsem kouřil od mých deseti let je mi 42 děkuji
martin mikulka

Dobrý den, zatím je to týden co nekouřím. Poslední dobou jsem kouřila i krabičku denně a víc. Vážně to funguje. Když jsou vedle mě kamarádi, kteří kouří tak nemám vůbec chuť, ta vůně mi nic neříká, cítím ji jinak. Tohle jsem nikdy předtím při odvykacích pokusech nezažila. Člověk má díky Bicomu obrovskou pomoc. Psychickou závislost těla si už musím vybojovat sama, na místech, kde s nimi nebylo kouření spjalo to tělo ani nenapadne, pouze tam, kde bylo v určitých situacích zvyklé. Uvidím časem, jestli to zvládnu, bude to skvělé, rozhodla jsem se při nejtěžší zátěži mého života. Takže všem, kdo váháte - odvahu do toho :-)
Monča

Také se podělím o svůj názor. Dnes je to půl roku, co jsem byl na téhle terapií. Říkal jsem si, že to stejně nebude fungovat a měl na to spíš takový záporný pohled. Při odchodu mi pán třásl rukou, jak kdybych něco vyhrál a říkal, že mi gratuluje a vítá ve společnosti dalšího nekuřáka. Vyvaleně jsem na něj koukal...ale je to tak, druhý den ráno jsem se probudil a neměl jsem potřebu kouřit. Po pár týdnech se mi zlepšil čich a chuťové buňky. Dokonce mi ani nedělalo problém sedět s kuřáky u jednoho stolu. Dnes k tomu mám odpor a myslím si, že mám vyhráno a už nikdy si nezapálím. Je to půl roku. Doporučuji to všem koho potkávám.
Vít B.

Dobrý den, jak jsem slíbila, tak činím. Byla jsem u Vás 3. 8. 2018. Kouřila jsem 5-7 cigaret denně. Ono by se dalo říci, že to není moc, ale zvyk je železná košile. Přes 2 měsíce NEKOUŘÍM a jsem šťastnější a spokojenější!!! Kouření mě obtěžovalo, neustálá myšlenka na to, že bych si mohla jít zakouřit, mě už nebavila. Navíc ze zdravotního hlediska (zadýchávání, tlukot srdce, tlak do hlavy, bolesti hlavy). A skutečnost, že si musím zakouřit, ale že to lidem a dětem v mé společnosti vadí a obtěžuje a že jsou pasivními kuřáky, mi nepřidával na radosti.....Jsem velmi ráda, že tato možnost byla a já mohla absolvovat odvykání. První 3 dny jsem měla v ústech na jazyku a horním patře zvláštní pachuť po kovu. Nešla ničím zajíst ani zapít, bylo to nepříjemné, ale dalo se to přežít. Asi týden jsem byla trochu podrážděná a nervózní, ale tento stav jsem měla pod kontrolou a pak to samo a rychle odeznělo. Co se týče myšlenky na cigaretu, tak ano přišla, ale zase okamžitě odešla, což bylo jiné, než jsem byla zvyklá, ale super!!! Jak mi bylo řečeno, nevadí mi společnost s kuřáky, nemám chutě-nenahrazuji si cigaretu nějakým jídlem navíc během dne, což je super!!! a nepřibrala jsem ani gram navíc, což je pro mě také super!!! Kuřáky nyní vnímám jako chudáky, kteří jsou otrokem závislosti na nikotinu a trochu je i lituji. ALE JÁ NEKOUŘÍM!!!!! Tento způsob odvykání šířím dál. Bratranec s manželkou u Vás byli o 14 dní déle (kouřili každý až 20 cigaret denně) a NEKOUŘÍ!!! Sice si nerozumím úplně tomu, co se díky Vašemu přístroji v mé hlavě stalo, ale funguje to!!! Možná by bylo super, kdyby tento způsob pomáhal i lidem např. s psychickými obtížemi dnešního světa ve stresu a napětí. Bylo by fajn jim změnit životy navždy k lepšímu, aby si už nepřipouštěli to, co je každým dnem provází - stres, napětí, únava a civilizační nemoci z toho vyplývající. Děkuji, děkuji a ještě jednou děkuji, že jste přístroj vynalezli!!! Přeji Vaší rodině mnoho pracovních úspěchů a především zdraví, energii a vitalitu do dalších dní. Krásný den, Žaneta R.
Žaneta Rejchrtová

Krásný den, díky mému odhodlání skončit s kouřením a panu Rychnovskému, je to 5-tý rok, co nekouřím. Kouřila jsem 15 let a teď si užívám svobody, kdy mě cigarety už nevelí. Recenze normálně nepíši, ale tady s radostí, poděkováním a doporučením všem vám ostatním. Darja Karhánková
Darja Karhánková

Předem chci poděkovat, terapii jsem měl 5.3.2018 dnes je 22.10.2018 a nekouřim a doufám že už ani nebudu. Asi první týden byl trošku náročný, ale určitě ne tak jak by byl bez terapie. Je fakt že člověk musí chtít, jak mi bylo řečeno. Je to nádhera nemarnit čas, zdraví a nesmrdet jako popelník. Dekuji pane Jaromír Rychnovský za terapii.
Michal Ryp

Dnes je to 14 dnů, co jsem odešel z antikuřácké terapie. Nějak jsem jí nevěřil a moje odhodlání nebylo zrovna silné, váhal jsem, zda si slastné kuřáctví prodloužit třeba o týden. Ani kancelář ani pan Rychnovský na mne také nepůsobil zrovna přesvědčivě. No a tak jsem seděl dvacet minut v křesle maje v každé ruce mosaznou kouli a na hlavě pásek přes čelo, jaký se dává trestancům na el. křesle. Po dvaceti minutách pán řekl hotovo, já se zvedl, zaplatil a odešel. Měl jsem pocit vyhozených peněz. Sedl jsem do auta a jel domů. Jenže po chvíli se mi začalo chtít v autě spát a docvaklo mi, že to bude ono. A taky jo. Neměl jsem chuť na cigárko ani po příjezdu domů. U kávy taky ne. Jakoby se po chuti kouřit slehla zem. Ani kamarád - kuřák, co přišel na kafe a cigo, mě nijak nenačal, zkrátka začal jsem vědět, že bych mohl definitivně s kouřením praštit. Do dnes nekouřím a co je lepší, nemusím s tím bojovat. Jsem v klidu. A tentokrát jsem si jist, že to tak zůstane.
JV

Zdravím, po mnohých pokusech jsem konečně narazila na vás. Je to již 2 měsíce co jsem si nezapalila a ani nemám chuť. Po 25 letech kouření a cca 30 cigaretach denně je ze mě nekuřák. Děkuji moc
Denča

Dobrý den, jsou to už 4 měsíce, co jsem podstoupila vaši terapii a chci vám z celého srdce poděkovat. Díky vám jsem přestala kouřit, občas si musím dát žvýkačky , ale na to , že jsem kouřila 30 let , 20 cigaret denně je to úžasný. Moc děkuji
Jana Kulhánková

Zdravím.. proceduru jsme s kolegou navstivili 4.12. dnes je 11.1. a já i kolega SME neměli ani jednu cigaretu.. před tím jsem byl dost silný kuřák,30 cigaret denně pro mě nebyl problem,přestat kouřit sám od sebe jsem zkoušel několikrát,ale nikdy jsem nevydržel dele,jak několik hodin. S bioresonanci je přestat kouřit uplne v pohodě a to neprehanim, samozřejmě nějaká ta vůle musí být,ale dá se to úplně v klidu vydržet. Proto vřele doporučuji
Koráb J.

Dobrý den, s manželem jsme u vás byli již před čtyřmi měsíci..kouřili jsme cca 20 let asi krabičku denně a oba nekouříme...je to neuvěřitelné jak lehko to šlo..již několikrát jsme se pokoušeli, vždy bez úspěchu..Rozdávám na vás kontakty, je to úžasné..moc vám děkujeme i za naše malé děti, které si všimly, že už ,,nesmrdíme";-) DĚKUJEME Marie J.
Marie Janoušková

Je to už 10 let a pořád bez cigára.Byla jsem velký kuřák ,vůbec jsem terapii nevěřila ale zázrakem to funguje.Jděte do toho,přeji hodně zdaru.
Lada

Zitra to bude tyden kouril sem 2az3 krabicky denne ted bojuju ale drzim se uz 6den 0cigaret ted uz jen vydrzet ted uz je to jen na mě abych to vytlacil z hlavy zatim muzu rict jen dekuju za ten impuls co jste mi daly
P.kanok

Dobrý den, předevčírem jsem absolvovala biorezonanci, nekouření jde velmi snadno, měla jsem strach ze svých návyků, ale základ byl nemít cigarety po ruce, toho jsem se snažila vyvarovat. Od biorezovnance nekouřím, občas mě přepadne takový pocit, ale chuť kouřit vyloženě nemám. Věřím, že se mi to konečně podaří dotáhnout do konce. Děkuji za možnost přestat!
Martina

Ahoj, psala jsem tady skoro před rokem. Pořád nekouřím a nemám s tím nejmenším problém. V životě mi to přineslo hodně pozitivního. Fakt díky a všem odvahu :-) Monča Monča
Monča

Dobrý den,s kamarádem jsme 6.6.2019 úspěšně zakončili 1.rok nekouření. Děkujeme a doporučujeme. Jiří Havlát
Jiří Havlát

Dobrý den. Taktéž jsem sliboval, že přidám svůj příspěvek, tak teď tak činím. Bio rezonanci jsem podstoupil 17. ledna 2019 a od té doby nekouřím. Samozřejmě musí člověk trochu věřit a chtít, potom to funguje. Byl jsem silný kuřák 27 let. Kdybych měl doporučit, tak určitě ano!!! Moc děkuji. S pozdravem Martin Konečný, starosta obce Růžená
Martin Konečný

Dobrý den. Díky vám už nekouřím přesně 10 let. Poprvé jsem to za 2 měsíce porušila. Podruhé už mě přešla definitivně na cigaretu chuť. Jenže jsem neuhlídala váhu. Funguje to i na chuť na sladké???. Moc bych prosila o odpověď. Dekuji Volková
Jitka Volková

Byl jsem u Vás 15.2. 2018, kouřil jsem 40 dene a už ani cigo, super
Martin

Již v momentě když jsem držel mosazné kole v ruce,tak jsem se modlil ať je konec.Už jsem měl obrovskou chuť na cigaretu.Proto všem doporučuji 2000kč si nechat a nepodporovat žádné zloděje. S pozdravem Radek Černý z Třebíče
Radek Černý

Kouřil jsem 30 let a to hodně , i když jsem zkoušel přestat mockrát nikdy to nebylo déle jak na jeden den ale 13.7.2019 v 16.26 jsem dokouřil poslední cigaretu. Děkuji i když jsem tomu nikdy nevěřil.
Radek

Zdravím všechny, ve zkratce - 20 let jsem kouřil cca krabičku denně a díky biorezonanci ze dne na den prostě nekouřím
Miroslav

Byla jsem na klinice v Brně. Je to už měsíc a stále nekouřím. I přes počáteční nedůvěru musím říct, že je to skvělé. Jsou tam hrozně přátelští a příjemní. Celá procedura trvala půl hodiny a od té doby nejsem otrokem cigaret. Moc děkuji a určitě budu všem doporučovat
Eva Poláčková

Kouřil jsem cca 40 let , snažil jsem se přestat , ale vždy jsem začal .Dozvěděl jsem se o této možnosti ( pomoci ) , absolvoval jsem setkání u p.Rychnovského a mohu řící , že to funguje a výsledek - od 10.1.2019 dosud ( 15.1.2020 ) nekouřím . Jen vydržet , je to samozřejmě i o vůli . Cítím se lépe a chtěl bych poděkovat za pomoc pro odvykání kouření . Funguje to na 100 % , jen chtít a vydržet a VÝSLEDEK SE DOSTAVÍ . Ing.Volavka
Ing.Jaroslav Volavka

Zdravím , od 10.1.2019 nekouřím , doporučuji všem co chtějí přestat kouřit . Děkuji za pomoc , do dnešního dne ( 15.1.2020 ) žádná " chuť " na cigaretu , je třeba i vůli a vydržet . Děkuji za pomoc a mohu jen doporučit . Ing.Volavka

Dobrý den , chtěla bych Vám poděkovat za manžela , že jste mu pomohli přestat kouřit po letitém svém neůspěchu a je to rok , co nekouří . Taky jste vlastně pomohli i mě , že manžel už nekouří . Moc Vám děkuji . Marie Volavková - manželka.
Marie Volavková

pred tydnem jsem absolvoval tuto metodu ale necitim sebemenci uspokojeni chut na cigaretu mam snad jeste vetsi nez driv myslim zbytecne vyhozene penize
jiri

Před mnoha, asi patnácti lety, jsem tuto kůru absolvovala v Hradci Králové, Tenkrát padesátnice, kouřila jsem krabičku denně. Od té doby nekouřím a velmi mi to vyhovuje, jak finančně, tak tím, že nemusím pořád myslet, jestli doma mám a kdy si zase dám. Prostě svoboda. A to jsem předtím mnohokrát zkoušela přestat. Vřele doporučuji.
Jana K.

Byla jsem na biorezonanci 5.11.2019. Nekouřím. Netvrdím, že to bylo jednoduché, ale určitě to bylo jednodušší, než jsem si myslela. Kouřila jsem přes 30 let a posledních pár let již 20 cigaret denně. Je to osvobozující. Mám ze sebe radost. Nekouřím již 105 dní. Děkuji Vám moc.
Margita

Dobrý den, už je to rok a půl co jsme Vás s maminkou navštívily. Kouřila jsem od základní školy, tedy asi 15 let, 10-15 cigaret denně, maminka kouřila přes 30 let, 20 a více cigaret denně, od návštěvy u Vás jsme si už nezapalily! Úžasný jak to funguje a cítíme se mnohem lépe! Bez Vás by jsme nepřestaly! Moc děkujeme! :-) Doporučily jsme Vás svým známým a ani oni, po návštěvě u Vás již nekouří, budeme doporučovat dále! :-) S pozdravem a velkým dík Pavla a Martina D.

Dobrý den. Je to již měsíc, co nekouřím. Po 18 letech kouření? Pro mě splněný sen. Nečekala jsem to a tímto bych vám chtěla mockrát poděkovat za podporu
Barbora Krestová

Už je to půl roku, co jsem navštívila Vaší pobočku v Hradci Králové, a od té doby nekouřím. Ze začátku jsem k tomu byla mírně skeptická, ale rozhodla jsem se to zkusit, však kdo nic nezkusí, nic nezíská
Markéta

Zdravím,tak dnes 17.4 2020 to jsou 3 měsíce co jsem PŘESTAL KOUŘIT (na kůru odnaučení kouření jsem šel 17.1.2020!A vám to doporučuji taky přestat! Je to Bezbolestný!Byl jsem v Hradci Králové u vás na odnaučení kouření!!! FUNGUJE TO!! Moc vám děkuju za pomoc. URČITĚ VÁS DOPORUČUJI
Jiří Hejzlar

Zdravím,tak dnes 17.4 2020 to jsou 3 měsíce co jsem PŘESTAL KOUŘIT (na kůru odnaučení kouření jsem šel 17.1.2020!A vám to doporučuji taky přestat! Je to Bezbolestný!Byl jsem v Hradci Králové u vás na odnaučení kouření!!! FUNGUJE TO!! Moc vám děkuju za pomoc. URČITĚ VÁS DOPORUČUJI
Jiří Hejzlar

Dobrý den, dlouho jsem se rozmýšlel, zda to podstoupit a zaplať bůh že jsem šel. Kouřil jsem 30 a víc cigaret denně 35 let. Dnes je to 100 dní od terapie a nemám sebemenší potřebu kouřit. Navíc mi ani nevadí když kouří kolegové na stavbě. Pro mě největší motivace byly peníze. K dnešnímu dni jsem ušetřil přes 13000 kč při ceně cigaret 90 kč za krabičku. Děkuji Pepa
Josef Sýkora

Dobrý den, strašně ráda sem přidávám svou zkušenost. Poslední cigaretu jsem si zapálila v 12. 7. 2018. Díky biorezonanci jsem si na cigaretu už nikdy nevzpomněla a nechápu, jak jsem mohla na ní být tak závislá. Všem známým kuřákům doporučuji biorezonanci. Dříve jsem nevydržela ani den bez cigarety, a to téměř 30 let. Je to nádherný pocit volnosti! A rozhodně zde neplatí, že po odložení poslední cigarety dojde nutně k přírůstku na váze. Přestat kouřit pro mě osobně znamenalo i změnu životního stylu. S pozdravem a velkým díkem Martina z JH

Moc jsem této terapii nevěřil, ale chtěl jsem to zkusit, ještě před tím, než jsem se odstěhoval do Itálie a začal cestovat po světě - dlouhé lety - 8 až 12 hodin v 1 letadle, absťáky, letiště bez kuřáren, to vše znamenalo třeba 20 hodin bez cigarety a v tom stresu ještě zvládnout imigrační kontrolu. 13.8.2020 to bude přesně 5 let, co jsem si před touto terapií zapálil poslední cigaretu! Byly to nejlíp investované peníze v životě - na tom co jsem ušetřil se to vrátilo mnohonásobně a jako bonus lepší zdraví, nesmrdím, kouř mě začal vadit po pár měsících a každý den mám o 20x5 minut víc času... :-)
Bedřich Půža

Dobrý den, málokdy věřím i tomu, co vidím. Přistupoval jsem k tomu se značnou skepsí. Ani jsem si nemohl říct, ze za zkoušku nic nedám. Investice to byla, ne že ne. Ód 18.1. 2020 jsem si nezapálil. Diky moc
Tomáš Kutner